Series
Ratings
12
원피스 1기Rated ★ 5.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.0
Kakegurui TwinRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5