Movies
Ratings
92
PredestinationRated ★ 3.5- Fullmetal Alchemist: Final Chapter - The Last TransmutationRated ★ 0.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0