Movies
Ratings
514
Dear JohnRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Over the HedgeRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 4.5
Mune: Guardian of the MoonRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0