Movies
Ratings
152
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5