Movies
Ratings
18
Mickey 17Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5