Series
Ratings
66
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0