Movies
Ratings
146
CarolRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0