Series
Ratings
11
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0