Movies
Ratings
15
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0