Series
Ratings
24
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Justice PaoRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0