Movies
Ratings
700
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Fortune Favors Lady NikukoRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
SingRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The ConciergeRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: The Last MissionRated ★ 3.5