Movies
Ratings
320
Wonder WomanRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
FiddlesticksRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.5