Series
Ratings
69
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
All About My MomRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.0
Who Are You?Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0
Dr. ChampRated ★ 2.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Heading to the GroundRated ★ 1.0
Wild RomanceRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 2.0
Warm and CozyRated ★ 2.0