Series
Ratings
18
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5