Titles you rated
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 2.0
Dr. JinRated ★ 2.5
GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 0.5