Series
Ratings
72
Be MelodramaticRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 0.5
I am Your TeacherRated ★ 2.0
Waiting for LoveRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 1.0
School 2013Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5