Series
Ratings
25
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 2.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0