Titles you rated
Secret Love AffairRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 2.5
- OuroborosRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0