Movies
Ratings
649
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.5
In the Tall GrassRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 4.0
PKRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The DiscoveryRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
Gerald's GameRated ★ 3.5
Swiss Army ManRated ★ 5.0
The NunRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5