Movies
Ratings
194
La La LandRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.5
ColombianaRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
RushRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5