Series
Ratings
85
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.0