Movies
Ratings
102
The City of Lost ChildrenRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
An AffairRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
PadakRated ★ 5.0
MaverickRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0