Series
Ratings
124
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0