Series
Ratings
12
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0