Series
Ratings
54- Sherlock UncoveredRated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
All InRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 5.0
Heroes RebornRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0