Series
Ratings
30
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
TripleRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0