Series
Ratings
29
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5- 저스트 메이크업Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- すいかRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 5.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0