Series
Ratings
176
Breaking BadRated ★ 4.0- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 3.0
- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 3.0
Wonder ManRated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 3.5
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 2.0- 대학전쟁Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5- 아이 엠 복서Rated ★ 3.5
Marvel ZombiesRated ★ 2.5
Eyes of WakandaRated ★ 2.0
Creature CommandosRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
The AcolyteRated ★ 1.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Ahsoka Season 1Rated ★ 2.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
Andor Season 2Rated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 3.5