Series
Ratings
15- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0