Series
Ratings
65
Silver Spoon Season 2Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5- Three KingdomsRated ★ 5.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Queen of MysteryRated ★ 3.5
A Very English ScandalRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0