Series
Ratings
140- Sing Again Season 4Rated ★ 3.5
- Sing Again Season 3Rated ★ 3.5
Sing Again 2Rated ★ 3.5
Sing AgainRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Silo Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Silo Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0