Movies
Ratings
235
MoneyballRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
Woman in GoldRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 1.5
What Women WantRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 1.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0