Titles you rated
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
GivenRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The TudorsRated ★ 3.0
The TudorsRated ★ 3.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 2.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- Ocean GiantsRated ★ 4.0