Series
Ratings
13
Bridal MaskRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0