Movies
Ratings
21
IdentityRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0