Series
Ratings
16
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0