Series
Ratings
476- Alibi BreakerRated ★ 3.5
- Macross PlusRated ★ 4.5
WayneRated ★ 4.5
Sherlock: Untold StoriesRated ★ 3.0
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 2.5
River's Edge Investigative Agency OkawabataRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 드래곤 퀘스트: 다이의 대모험Rated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.0- Hikaru no Go: New Year Special – The Road To The Hokuto CupRated ★ 3.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0