Series
Ratings
30
Another Miss OhRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0