Series
Ratings
523
The Art of SarahRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 3.0
K-pop Star Season 2Rated ★ 3.0
K-pop Star Season 1Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5