Movies
Ratings
332
ExitRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
The RevenantRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5