Titles you rated
What a Girl WantsRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 1.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5