Series
Ratings
56
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 3.5