Series
Ratings
25
The LegendRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5