Series
Ratings
124
The Crown Season 6Rated ★ 4.0
The Crown Season 5Rated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
My DearestRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5