Series
Ratings
77
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Busted! Season 3Rated ★ 2.5
Busted! Season 2Rated ★ 3.5
Busted! Season 1Rated ★ 3.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5