Movies
Ratings
101
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5