Movies
Ratings
423
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
BeetlejuiceRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5