Series
Ratings
75
Chainsaw ManRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 4.0- 연애박사Rated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Once Upon a Small TownRated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
What Comes After LoveRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 5.0