Movies
Ratings
130
Good FortuneRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Left-Handed GirlRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
AfireRated ★ 3.5
No BearsRated ★ 4.0
A Letter from KyotoRated ★ 3.0
Emilia PerezRated ★ 3.5
La ChimeraRated ★ 3.5
a Wild RoomerRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
A Real PainRated ★ 5.0
Lucky, ApartmentRated ★ 2.5
Marie AntoinetteRated ★ 1.0- Sura: A Love SongRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0