Series
Ratings
16
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
MarianneRated ★ 4.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0- PlanetesRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0